Політика відмови від участі в конференції KYIV QADay

Якшо з якоїсь причини Ви не можете відвідати наш захід, ми можемо компенсувати вартість Вашого квитка у розмірі, що визначається правилами поданими нижче.

Оформлення повернення:
Для відмови від послуг та оформлення повернення, напишіть нам за адресою hi@qaday.org. Ми підтвердимо отримання запиту на повернення email-повідомленням на адресу, вказану при оформленні замовлення.

Для оформлення повернення, обов’язково повідомте нам: ПІБ, кількість квитків і їх штрих-код, номінальну вартість квитків, дату замовлення, інформацію про платежі, причини відмови від послуг, а також іншу необхідну інформацію.

За поверненням коштів може звернутися тільки покупець, дані якого вказані в замовленні.

Повернення грошових коштів Клієнтам проводиться виключно в безготівковій формі.

Якщо ми отримали запит на повернення:
[1] за 14 (чотирнадцять) і більше календарних днів до дати проведення заходу, незалежно від причин відмови – ми повернемо вам всі отримані кошти (за вирахуванням 10% комісії платіжних систем, пов’язаних з поверненням);

[2] в період від 13 (тринадцяти) до 6 (шести) днів до дати проведення заходу, незалежно від причин відмови – ми повертаємо отримані кошти, за утриманням 30% (тридцяти відсотків) від сплаченої суми;

[3] за 5 (п’ять) і менше календарних днів до дати проведення заходу – ми повертаємо отримані кошти, за утриманням 50% (п’ятдесяти відсотків) від сплаченої суми;

[4] в день заходу або пізніше – ми не повертаємо кошти. Вся вартість квитка утримується в якості компенсації збитків.

Наслідки відмови від послуг
Якщо ви оформили запит на повернення в зазначений термін, ми повернемо вам кошти протягом 14 (чотирнадцяти)  днів з дня отримання запиту.

Ми вираховуємо з суми повернення всі додаткові комісії банків і платіжних систем, пов’язані з поверненням платежу.

Якщо ви не користувалися послугами (не взяли участь у заході) не з нашої вини або відмовилися від користування послугами з порушенням термінів та встановленого порядку, ми не відшкодовуємо вартість таких послуг.